O projekcie

Projekt „Time for Chopin” powstał z miłości do muzyki Fryderyka Chopina.

Myśl o stworzeniu tego projektu kiełkowała w naszych sercach od bardzo dawna. Chcieliśmy stworzyć przyjazną przestrzeń, w której jako grupa profesjonalnych muzyków, będziemy mogli dzielić się z gośćmi naszymi interpretacjami i rozumieniem muzyki tego wielkiego kompozytora. Codzienne koncerty wykonywane przez różnych artystów dają doskonałą możliwość rozsmakowania się w różnych interpretacjach, stają się przyczynkiem do pasjonujących rozmów, inspirują zarówno gości jak i samych wykonawców, pozwalają odkrywać dobrze znane utwory na nowo.

Projekt tworzą wybitni pianiści, pasjonaci muzyki Fryderyka Chopina.

Pianiści występujący w Time for Chopin to osobowości muzyczne docenione na niezliczonej liczbie polskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych i festiwali, koncertujący w niemal całej Europie i na innych kontynentach. W ich rozwoju pianistycznym towarzyszyły największe osobowości współczesnej pianistyki, wpływając na ukształtowanie artystyczne i głębię interpretacji.

Projekt tworzą także goście Time for Chopin!

Goście przychodzący na nasze koncerty są jednym z kluczowych elementów projektu Time for Chopin. To Wasza obecność i odbiór muzyki Fryderyka Chopina są dla nas najważniejsze. Kameralny nastrój sali koncertowej sprzyja swoistemu muzycznemu dialogowi z widownią w trakcie wykonywania recitalu, a po koncercie jest czas na wymianę myśli pomiędzy gośćmi i artystą.

Katarzyna Kraszewska i zespół Time for Chopin

gygLogo